Benzin Tasarrufu Tabletleri

dilekis.myffi.biz
Reşide Özkul
oskul81@hotmail.com
0533 2762100

EVET YANLIŞ DUYMADINIZ  DÜNYADA  BİR İLK  TÜRKİYE DE  DAHA  YENİ  GİRDİ AMA  ŞİMDİDEN  ÇOK  PATLAMA YAPTI   YAKITTA   YÜZDE   15-%30 ARASINDA   TASARRUF SAĞLAYAN  TASARRUF  TABLETLERİ  ÇIKTI.  AMERİKADAN  NASADAN  ONAYLIDIR  DETAYLI  BİLGİLER  AŞAĞIDADIR   ALIP  SATMAK  VEYA  ÜYE  OLMAK  İÇİN  mesaj atmanız yeterlidir

YAKIT TASARRUF KAPSÜLÜ

1970 Yılından 2005 yılına kadar NASA tarafındanuzaya gönderilen mekik motorlarında yakıt tasarrufu ve yakıt sisteminin daha verimli çalışmasını sağlamak için geliştirilmiş %100 aktif bileşiklerden meydana gelmiş devrim niteliği taşıyan bir üründür.

MPG-CAPS ÖZELLİKLERİ

- yapılan resmi testlerde %10-%30 yakıt tasarrfufu sağladığı kanıtlanmıştır.
- kesinlikle araca hiçbir zararı yoktur.
- motoru yakıt sistemini temizler ve yakıtın tamamen yanmasını sağlar.
- subabların ve bujilerin (dizel motorlarda kızdırma bujilerin) ömrünü uzatır.
- yanma sırasında oluşan zararlı kalıntıların birikimini önler.
- kurum birikimini önler ve motor durduktan sonra çalışmaya devam etmesini önler.
- katalizatörlü ve filtreli araçlar için kesinlikle zararsızdır.
- motorun çekiş gücünü artırır ve bir bütün olarak motorun daha iyi çalışmasını sağlar ve ömrünü uzatır.
- hidrokarbon (egzoz gazı) emisyonunu azaltır.
- karbüratörün, yakıt filtrelerinin , boşaltma sisteminin (susturucu ve egsoz borusu) ömrünü uzatır.
- Benzin+Lpg li araçlarda uzun süreli LPG kullanımından dolayı pistonlarda piston başlıklarında ve karbüratörde oluşan kurumu temizler.

MPS-CAPS
AŞAĞIDAKİ HUSUSLARDA DOĞRUDAN ETKİLİDİR?

OKTAN SEVİYESİNİN YÜKSELİŞİ ; 0,4-1,0 arası ortalama artış sağlanlamaktadır.
SÜBABLARIN YIPRANMASI; kurşunlu benzinlerin tamamen yerini tutarak sübab başlarının bütünleşmesini kurşun katkılı diğer yakıtlardan daha iyi sürdürür.
MOTORUN ÇALIŞMASI; yanma odasında söndürülmüş haliylede motoru çalışmaya devam etirecek, daha yüksek oktanlı yakıt kullanılması gereğini duyuracak ve başka problemler yaratabilecek zararlı atıkların kat kat birikmesini önler.

DEPONUZDA SADECE YÜKSE OKTANLI BENZİN VEYA MAZOT KULLANMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ. ÇÜNKÜ MPS-CAPS DÜŞÜK OKTANLI YAKITLARIN PERFORMANSINDA ARTIŞ SAĞLAMAKTADIR.

PATENT KORUMASINDAKİ AKTİF BİLEŞİKLER YANMA ODASININ BÜTÜN BÖLÜMLERİNDE İNCE BİR FİLM TABAKASI OLUŞTURARAK YÜZEY KATALİZATÖRÜ GÖREVİ YAPMAKTADIR. BÖYLECE YAKITTAN DOLAYI YAKIT SİSTEMİNDE ZAMANLA OLUŞAN TORTULAŞMAYI ÖNLER.

ÜRÜN ABD ÇEVRE KORUMA AJANSI (EPA) EPA=201220001 NUMARASIYLA KAYITLIDIR.

AB ÜLKELERİ ABD,KANADA,AVUSTURALYA,JAPONYA KORE ÇEVRE VE SANAYİ BAKANLIKLARI TARAFINDAN EKSOZ GAZI EMİSYONU AZALDIĞI İÇN ONAYLANMIŞTIR.

ABD'de satış ve pazarlaması yapılan yakıt katkı maddeleri, işlemleri ve düzenleyicilerinin büyük çoğunluğu yalnızca, yakıt sistemini temizlemeye hizmet eden fakat yakıtın yanma özelliklerine ilişkin hiçbir işlev görmeyen temizleyicilerdir.
 
Bu tam olarak, bizim ürünlerimizi tüm diğer ürünlerden ayıran unsur ve bizim teknolojimiz ve ürünlerimizin görevlerini yerlerine getirmek üzere formule edildikleri yerdir. Ürünlerimizi motor verim arttırıcıları olarak düşünün. Yakıt; bütünleyicileri, aktif bileşenleri ile birlikte homojenlik meydana getirmek üzere tasarlandıkları süreci '' aktive edildikleri'' yer olan yanma odasına taşır: Yakıt daha temiz ve daha hızlı yanar.

Rakiplerimizin yakıtın yanmasını iyileştirmeye yönelik yaptıkları pekçok iddia tek kelimeyle yanlıştır. Modern yakıtlarla yanma oranı %99,5 değerindedir, o halde insan rakip ürünlerden ne kadar fayda sağlamayo ümit edebilir?
 
AKARYAKIT TABLETIN
 te kullanılan teknolojiyi yarattığımız zaman bu konuya uzun ve dikkatli bilimsel bir yaklaşımla eğildik.

Yanma dinamiklerinin basınca, sıcaklıklara, ateşlemeye, buharlaşmaya ve yakıtın kimyasal özelliklerine bağlı olarak değiştiğini biliyoruz.

Yakıtların %99,5 oranında etkin olduğunu da biliyoruz. O halde bunu nasıl geliştirebiliriz? O nedenle, dikkatimizi yanma  odasının kendisine ve ve yakıt  ile onun nasıl '' işlendiği '' arasındaki ilişkiye yoğunlaştırdık.
 
Yanma odası içerisinde katalitik kaplama yöntemini geliştirdik. Bu katalitik kaplama katalizörün yerleşmesi için sonsuz bir nanofaz yüzey alanı sağlar. Bu katalitik kaplama kendi içerisinde bir katalitik tepkimeye neden olur O halde
AKARYAKIT TABLETI
çözünmüş durumunda, yanma ısısının kimyasal bileşiği aktive ettiği ve yanma odası içerisindeki dahili bileşenlerin metal yüzeyleri üzerinde çok ince bir kaplama meydan getirdiği yere, yani yanma odasına taşımak için yakıttan yararlanmaktayız.
 
Bu katalizörün yaptığı şey, bizim amaçlarımız doğrultusunda, yanmanın ''silindir içi hız oluşturması'' denen süreçte bir değişikliğe yol açmaktır.

Bu, katalize edilmemiş bir durumdan farklı olarak kısa zaman aralığında pistonun aşağı doğru hareketi üzerindeki basınçta %30'luk bir artış sağlar, bu da performansta artış ile sonuçlanır.

 
MPG tanıtım filimi:  Tabiyatı nasıl koruyabileceğimiz ve FFI ürünlerinin tabiatı korumadaki olumlu katkıları.
                                   
Tabletler nasıl çalışır: Tabletlerin nasıl etki ettiği animasyon filmi ile anlatılıyor.
                                   
Ünlü Amerikan generali Norman Schwarzkopf’un firma sahibi ve patlamalı motorlar konusunda tecrübeli Jerry Lang ile FFI hakkında televizyon röpörtajı :
                                 
 
Teflon Karşılaştırması:

İşte  ilk kez karşılaşılan müşterilere
AKARYAKIT TABLETI 'ni açıklamanın kolay bir yolu. Onlara yapışmaz kızartma tavasının nasıl çalıştığını bilip bilmediklerini sorun. Kaplamanın, pişirilen maddenin  tavanın yüzeyine yapışmasını nasıl önlediğini bileceklerdir. Bu, AKARYAKIT TABLETI
' nin de çalışma şeklidir; motorunuzu katalitik kaplamayla örterek.

Bu mikron inceleğindeki koruma, yakıtı katalize eder ve performansınızı dikkate değer biçimde iyileştirir. 
AKARYAKIT TABLETI
kullanmaya devam ettikçe, katalizör, motorunuz için zararlı olan vernik ve asitler ile tortulaşmış yağ oluşumlarını geciktirmek suretiyle, kükürt moleküllerinin zararlı etkilerini ve yakıt içerisinde bulunan diğer pislikleri önlemeye devam edecektir. Motorunuz daha düzgün çalışırken, daha çok enerjiye sahip olacak ve aynı miktarda yakıtla katettiğiniz mesafe artacaktır.

Kullanım  Talimatları:
İLK KULLANIM : ( İLK  2 DEPO )


(6-10 galon veya 23-40 litre'lik depo için)---  Bir ( 1)
AKARYAKIT TABLETI™

DEVAMINDA HER DEPODA :
(6-10 galon veya 23-40 litre'lik depo için) --- 1/2 ( YARIM) 
AKARYAKIT TABLETI™ kullanın ve %7-14 arasında yakıt tasarrufundan yararlanmaya başlayın.

 
UYARI:
Ürünü kullanırken talimatların dışına çıkmayın ve ürünü tavsiye edilenden fazla miktarda kullanmayın.

 
Katalitik korumayı sürdürmek ve böylece teknolojinin imkanlarından faydalanmak için ürünü kullanmaya devam etmelisiniz. Bu eşssiz teknolojiyi kullanarak, litre başınadüşen mesafe artışı sağlayabilecek ve zararlı emisyonları da azaltabileceksini. Ancak eğer ürünü kullanmayı keserseniz, katalitik koruma yavaş yavaş kaybolacak ve ürünün faydaları da ortadan kalkacaktır.

 
Gelir elde edebilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Yıllık üyelik bedeli $59dır.
 
Bundan sonra 4 türlü gelir elde edebilirsiniz.
· Parakende satarak: Tabletler yaklaşık size 27YTL ye mal olacaktır. 50 YTL bedelle 10 adedini satabilirsiniz. Buda 30 lt depolu bir araç için 20 kullanıma denk gelmektedir.
· Siteden satış: Üye olduğunuz zaman sizin de otomatikman özel olarak isimlendirdiğiniz bir siteniz olacak. Kullanıcılar sizin sitenizden ürün sipariş/SPAN> ettiklerinde puan toplayacaksınız, buna Komisyon Hacmi ( CV ) denmektedir.
· Binary kazanç:
           Haftalık komisyonlarınız sizin sağ ve sol tarafınızdaki oluşan toplam satış hacminize göre belirlenmektedir. Buna Grup Satış Hacmi ( GSV ) denmektedir. Komisyon hesaplanırken iki koldan zayıf olanın 1/3 ü ve güçlü olanın 2/3 ü ele alınmaktadır.
           Sizin sponsorunuz sizi sahip olduğu iki koldan bir tanesine yerleştir. Sizin üye olduktan sonra ilk seferde CVsi 200 puan olan ürün almanız gerekmektedir.
 
Bundan sonra yapacağınız kendi sağ kolunuza ve sol kolunuza birer kişi yerleştimeniz yani üye kazandırmanızdır. İşte bu noktadan sonra komisyon almaya yani gelir elde etmeye başlayacaksınız.
 
 Sizin sisteme kazandırdığınız üyelerin ve onlarında kazandırdığı üyelerin satın alam hareketleri ile biriken puanlar yani Grup Satış Hacmi ( GSV ) sizi Komisyon Hacmi ( CV ) nizi oluşturacaktır.
 
 
Sizin tek yapmanız gereken aylık 50 puanlık Kişisel Satış Hacmini ( PSV ) sağlamanızdır. Bunu iki şekilde sağlayabilirsiniz, ya kendiniz satın alarak yada parakende kullanıcılara sizin sitenizden  ürün sipariş ettirerek. 50 PSV nin karşılığı aşağı yukarı $60 denk gelmektedir. Bu şart sağlanamadığı taktirde biriken puanlar sıfırlanır. Komisyon almak için bir tarafta minimum 300 ve öteki tarafta 600 puan birikmesi gerekmektedir. Yan kollarda 300 ve 600 puan biriktii taktirde $50 kazanılmış olur ve bir döngü ( Cycle ) sağlanmış olur.
 
 
 
· Liderlik kazancı:
1.  Eğer her bir kolda iki üyeden az olmamak şartı ile 6 kişiyi üye yaparsanız o zaman Gümüş ( Siver ) seviyesine ulaşıyorsunuz. Bu seviyede sizin bir altınızdaki üyelerden ekstradan %20 komisyon alıyorsunuz.
2.  Eğer bir kolda üç üyeden az olmamak şartı ile 12 kişiyi üye yaparsanız  Altın ( Gold ) seviyesine ulaşıyorsunuz. Bu seviyede sizin bir altınızdaki üyelerden ve onlarındaki altındaki üyelerden %20 ekstaradan komisyon alıyorsunuz. Bu seviyedeki bir başka şartta PSV nin 100 olması.
3.  Eğer bir kolda dört üyeden az olmamak şartı ile 12 kişiyi üye yaparsanız  Platin ( Platinum ) seviyesine ulaşıyorsunuz.  Bu seviyede sizin alt grubnuzdaki 1 seviyeden %20, 2. seviyeden %20 ve 3. seviyeden %10 ekstara komisyon alıyorsunuz. Platin seviyesinde PSV 150 puan olmak zorunda.
4. Elmas ( Diamond ) seviyesi platin seviyesine benzemekle beraber farkları şunlardır. Altınızda kişisel olarak kazandırdığınız 6 tane paltin üye olmalı ve her bir yan kolunuzda en az iki tane olmalı. Bunun yanında aylık olarak 1200 döngüye sahip olmalısınız. Burada ki ekstara kazancınız ise FFI’ın global kazancının %5 ini tüm elmas üyeler kendi aralarında paylaşırlar
 

.

 

Do not exceed the
recommended doses.

Current 0,5 Gram Caplet

Conditioning
dose
First tank only

Regular
Dose
Every tank
after first tank

23-40 Litres

1 Caplet

½ Caplet

41-59 Litres

Caplet

1 Caplet

60-85 Litres

2 Caplet

Caplet

86-108 Litres

Caplet

2 Caplet

109-130 Litres

3 Caplet

Caplet

131-159 Litres

Caplet

3 Caplet


 
 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !